Po raz kolejny zapraszamy w filmowo-kulinarną podróż do Izraela!
 
W poniedziałek, 22 lipca, o godz. 18:00 zapraszamy na przedpremierowy pokaz nagrodzonego Złotym Niedźwiedziem filmu SYNONIMY a następnie na kolację przygotowaną przez Restaurację Tel Aviv Urban Food na ul. Mickiewicza 19
 
Tego dnia specjalnie dla uczestników seansu Tel Aviv przygotuje bufet all you can eat, na którym będziecie mogli Państwo skosztować wegańskich pyszności rodem z Izraela, a wśród nich dań z najnowszego menu ♥.
 
 
Liczba miejsc ograniczona. Miejsca nienumerowane
Bilety w sprzedaży (kliknij podświetlony tytuł)
 
 
O FILMIE
Zdobywca Złotego Niedźwiedzia dla najlepszego filmu oraz Nagrody FIPRESCI na tegorocznym MFF w Berlinie.
Młody Izraelczyk, Yoav, przyjeżdża do Paryża. Po traumatycznych przejściach związanych ze służbą wojskową ma nadzieję zacząć nowe życie w stolicy Francji. Tak bardzo pragnie odciąć się od swojego kraju i trudnej przeszłości, że stara się to zrobić nawet na poziomie językowym. Niestety, zna jedynie podstawy francuskiego, więc żeby ułatwić sobie komunikację, naukę oraz życie w Paryżu, zaczyna wyszukiwanie synonimów do słów z języka hebrajskiego.
 
reżyseria: Nadav Lapid
występują: Quentin Dolmaire, Louise Chevillotte, Tom Mercier
Produkcja: Francja, Niemcy, Izrael 2019
czas trwania: 123 min.
 
************************************************************
 
KOLACJA
Kochamy jedzenie, a Tel Aviv Urban Food to miejsce, które pozwala nam dzielić się ukochanymi smakami. To tu przywozimy kulinarne wspomnienia z Bliskiego Wschodu, by w nieskończoność doskonalić je w naszej kuchni.
 
W jedzeniu nie uznajemy kompromisów. Używamy najlepszych składników pochodzenia roślinnego. Unikamy cukru i glutenu. Z satysfakcją obalamy ostatnie mity o monotonii wegańskiej kuchni. Z każdym kęsem zaskakujemy mnogością smaków, faktur i zapachów.
 
Odwiedź jeden z lokali Tel Aviv Urban Food i poczuj się swobodnie. Nie musisz szukać daleko – jesteśmy tuż za rogiem, ul Mickiewicza 19.
 
 
 
Cena biletu na wieczór (film + kolacja) – 60 zł/os
W sprzedaży on-line – 64 zł
Brak możliwości rezerwacji.