Kino Elektronik i Holly Pictures zapraszają na pokaz przedpremierowy filmu pt. POWRÓT oraz na spotkanie z twórcami filmu.
Naszymi gośćmi będą reżyserka filmu Magdalena Łazarkiewicz oraz aktorzy Agnieszka Warchulska, Sandra Drzymalska, Stanisław Cywka oraz Mirosław Kropielnicki.

Czwartek, 4 kwietnia, godz. 20:00

O FILMIE:
„Powrót” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, historia 19-letniej Uli, dziewczyny z małej miejscowości, która została porwana i zmuszona do prostytucji w Niemczech. Po 2 latach udaje jej się uciec i wrócić do rodzinnego miasteczka, gdzie spotyka się ze społecznym odrzuceniem. Nie uzyskuje wsparcia nawet wśród najbliższej rodziny. Ula, mimo iż została skrzywdzona psychicznie i seksualnie, nie zamierza odgrywać roli ofiary. Buntuje się przeciwko wszechobecnej hipokryzji społeczności. W jej otoczeniu głosi się chrześcijańskie zasady miłości bliźniego, ale w codziennym życiu nikt tych zasad nie stosuje. Co więcej, chrześcijańskie miłosierdzie rozumiane jest opacznie i fałszywie, bo pozwala pod sztandarem wiary boleśnie krzywdzić. Nawet najbliższych.

scenariusz i reżyseria: Magdalena Łazarkiewicz
występują: Sandra Drzymalska, Agnieszka Warchulska, Mirosław Kropielnicki, Stanisław Cywka, Tomasz Sobczak, Katarzyna Herman, Bartosz Gelner
produkcja: Polska 2018
czas trwania 109 min.

seans z angielskimi napiisami

Bilety do nabycia w kasie kina oraz on-line:
https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-powrot-pokaz-przedpremierowy-spotkanie-48730?id=238317