Kino Elektronik oraz Stowarzyszenie Nowe Horyzonty zapraszają na wyjątkowy, przedpremierowy pokaz filmu GIRL, którego gościem specjalnym będzie Wojciech Eichelberger!!!
 
 
Wojciech Eichelberger – jeden z najbardziej znanych i cenionych psychoterapeutów w Polsce, który w swoich projektach szkoleniowych i terapeutycznych odwołuję się do koncepcji terapii integralnej, która oprócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka.
 
 
 
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=HTGuNfLGNiM
 
 
O FILMIE:
Objawienie festiwalu w Cannes i najlepszy europejski debiut ubiegłego roku nominowany do Złotego Globu. Girl Lukasa Dhonta to subtelny portret dziewczyny uwięzionej w ciele chłopaka.
 
Lara marzy o staniu się kobietą i karierze tanecznej. Przed nią wyjątkowy, lecz niełatwy czas wchodzenia w dorosłość, doświadczania nowych pragnień, tworzenia tożsamości. Girl to dojrzałe, poruszające kino o wyczerpującej walce o siebie w pozornie akceptującym świecie, ale również pełna emocji historia o podążaniu za marzeniami. W roli tytułowej nagrodzony w Cannes zjawiskowy Victor Polster.
Reżyseria: Lukas Dhont
Występują: Victor Polster, Arieh Worthalter, Oliver Bodart
Produkcja: Belgia 2018
Czas trwania: 100 min.
 
Wersja językowa: j. flamandzki / napisy: j. polski
 
Film w kinach od 22 marca
 
Bilety do nabycia w kasie kina oraz on-line: