Kto nie zna motywu muzycznego z „Gladiatora”, „Piratów z Karaibów” czy nie nucił piosenek z „Króla Lwa”?

15 kwietnia o godz. 19:00 zapraszamy na retransmisję koncertu, dziesięciokrotnie nominowanego do Oscara (statuetka za ścieżkę dźwiękową do „Króla Lwa”) i jedenastokrotnie do Złotych Globów, Króla muzyki filmowej – Hansa Zimmera – „HANS ZIMMER LIVE IN PRAGUE”

Podczas trasy koncertowej 2017, 20 osobowa orkiestra studyjna Hansa, z którą nagrywa swoje wielokrotnie nagradzane produkcje muzyczne, pojawi się na scenie w towarzystwie Lebo M, słynącego ze swojego niezwykłego wokalu, wykorzystanego do kompozycji Hansa w filmie „Król Lew” Disneya, a także razem z wspaniałą orkiestrą i chórem. Hans Zimmer LIVE, wraz z pojawiającymi się na scenie ponad 70 osobami, będzie niezwykle spektakularnym wydarzeniem, zarówno dźwiękowo, jak i wizualnie. Tego nie można przegapić!

Pomysł trasy koncertowej 2017 przyszedł po ogromnym sukcesie koncertów granych w 2016 roku w całej Europie. Momentalnie wyprzedane bilety oraz uznanie krytyki i publiczności były dowodem na ten sukces. Co, jak na hollywoodzką karierę, może być bardzo zaskakujące, to były pierwsze tego rodzaju wystąpienia Zimmera. A jeszcze bardziej szczególnymi uczyniła je obecność dwóch, stale współpracujących z muzykiem, gitarzystów: Johnny’ego Marra i Pharrella Williamsa.

Podobnie jak w przypadku show Hammersmith Apollo w 2014, trasie Hans Zimmer LIVE towarzyszyć będą spektakularne efekty wizualne zaprojektowane przez słynnego na świecie projektanta oświetleniowego Marca Brickmana. Marc współpracował z wieloma artystami, od Pink Floyd, przez Nine Inch Nails, aż po Barbrę Streisand, jest również odpowiedzialny za oświetlenie Empire State Building w Nowym Yorku. Koncert Hansa Zimmera spowoduje nie tylko dźwiękowe, ale i wzrokowe zachwyty.

HANS ZIMMER to obecnie najbardziej pożądany i innowacyjny kompozytor muzyki filmowej w Hollywood, który ma w swoim dorobku ścieżki dźwiękowe do ponad 120 filmów. Urodzony w Niemczech artysta skomponował muzykę do takich światowych hitów, jak „Incepcja”,” Interstellar”, „Mroczny Rycerz. Trylogia”, „Gladiator”, „Zniewolony”, „Król Lew”, „Piraci z Karaibów”, „Spiderman”, „Cienka czerwona linia”, „Kod Da Vinci”,” Mission Impossible”, „Sherlock Holmes”, „Thelma i Louise”, „Karmazynowy przypływ”, „Rain Man” i wielu innych. Zdobywca Oscara za muzykę do „Króla Lwa” (10 nominacji) oraz Złotego Globu za muzykę do „Króla Lwa” i „Gladiatora” (11 nominacji do tej nagrody) oraz kilkudziesięciu innych nagród.

czas trwania: 90 min
koncert w oryginalnej wersji językowej

*********************************************************

ZWIASTUN:
https://www.youtube.com/watch?v=3DvJvpJbgBY

**********************************************************

BILETY:
w cenie 18 zł ulgowy; 22 normalny do nabycia w kasie kina
przy zakupie biletów on-line operator nalicza prowizję

REZERWACJE:
rezerwacje@kinoelektronik.pl; tel: 691 490 173
prosimy o odbiór rezerwacji do dnia 14.04 do godz. 20:00