Warszawska Szkoła Filmowa zaprasza na uroczystość wręczenia Dyplomów Aktorskich. „Rocznik 2016” to 14 niezwykłych osobowości, które stawiają już pierwsze kroki na deskach teatrów, w filmie, serialach. W wydarzeniu wezmą udział: Rektor Warszawskiej Szkoły Filmowej prof. Janusz Majewski oraz założyciele Uczelni – Kanclerz dr Maciej Ślesicki oraz Bogusław Linda.

Uroczystość odbędzie się w środę 8 marca 2017 roku o godz. 18:30 na scenie Kina Elektronik. Po krótkiej części oficjalnej, zaprezentowane zostaną dwa zarejestrowane spektakle: „Pułkownik Ptak” w reżyserii Krzysztofa Langa oraz „Sarny” reżyserowane przez Tomka Solicha. Po projekcjach zapraszamy na bankiet i spotkanie z Aktorami w budynku Warszawskiej Szkoły Filmowej.

 

„Pułkownik Ptak” miał swoją premierę w 2016 roku. – Jeżdżę za tym spektaklem po całej Europie, ale muszę przyznać, że ta adaptacja jest najlepsza. W momencie debiutu nadaje się do tego, aby trafić do stałego repertuaru jakiegoś dobrego teatru – mówił obecny podczas premiery autor tekstu sztuki Christo Bojczew. – Zobaczyliście zdolne, zdyscyplinowane i niesamowicie utalentowane dziewczyny. Pragnę podziękować za tę niezwykłą przygodę i życzę im sukcesów – mówił zaś reżyser spektaklu „Sarny” Tomek Solich.

Dyplomy Aktorskie Warszawskiej Szkoły Filmowej odbiorą: Kinga Rudaś, Róża Klekotko, Iga Górecka, Wojtek Węglarski, Greta Burzyńska, Noemi Sopolińska, Sara Drobniak, Marta Stuła, Matylda Stanejko, Anastazja Pazura, Marcin Wypych, Mateusz Dobies, Michał Jarczyński, Kamil Bukato.

 

Wstęp wolny!